Fórum

Na starém blogu bylo Fórum, abyste mohli diskutovat a případně mi něco vzkázat. A tak takové podobné Fórum otevírám na přání jedné čtenářky i tady.
Renata

16 komentářů:

 1. Tak co? Kdo má přečteno?
  Já už jo a musím říct, že každým dalším dílem je to lepší a lepší. Jenom se bohužel vrství další a další otázky.:-( Furt dumám nad Arthosem a Marinou, nedá mi to spát.(Dál už psát o tom nebudu, abych neprozradila nějaké spoilery vám, kteří jste ještě nepřečetli celou Čtverku. :-))
  Jediná nevýhoda této knihy........je moc krátká. Měla jsem ji zblajzlou za chvíli. :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den.
   Plně se pod to můžu podepsat.
   Marina a Arthos? - jasná věc - dokonce je to na začátku knížky napsáno ;-)
   Těším se na další díl.

   Vymazat
 2. Jo a dávám sem odkaz na Chat Rafaelka, kdyby ho někdo hledal.

  http://miniaplikace.blueboard.cz/chatboard-ontario.php?id=299852

  OdpovědětVymazat
 3. Holky novinka!
  Pro srandu králíkům jsem se koukla na Knížní klub, jestli tam náhodou nemají Rafaelku. Myslela jsem to jenom ze srandy, protože vím, že jsou naprosto vyprodané a...............oni tam JSOU! 2. i 3. díl tam je!
  https://www.bux.cz/knihy/vyhledavani/index$400.html?fulltext=rafaelova+%C5%A1kola&filter=ALL&filter=AVAILABLE&ord=RELEVANCE-false

  To je co?

  OdpovědětVymazat
 4. Protože Rafaelova škola se nachází poblíž Berouna, a tudíž i poblíž řeky Berounky, nemohu jinak, než se s Vámi podělit o tento článek a zeptat se Vás na názor. Mě osobně je z toho smutno.
  http://www.novinky.cz/ekonomika/396443-plany-protipovodnove-hraze-na-berounce-desi-nejen-ekology.html?source=FBS

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, taky jsem včera zírala. Nejen jako milovnici přírody a rodného Křivoklátska ale i jako promovanou geografku mě to vyděsilo. Jen doufám, že takové blbosti neprojdou. Zase budou volby, vše se změní, tím se uklidňuju. Navíc je hodně lidí, kteří jdou do boje za záchranu Berounska. Stejně si v týdnu promyslím článek o Křivoklátsku, co mě na něm přitahuje. :-)

   Vymazat
  2. My byli se školou v rámci obratlovců ČR u Berounky mezi Srbskem a Karlštejnem, představa že by měli zničit snad jedinou větší řeku, která má neupravované koryto, mě upřímně řečeno dost vytočila. V době, kdy je snaha vracet řeky do jejich původního stavu, je tohle opravdu nahlavu.

   Vymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 6. Chtěla jsem se jen zeptat, jelikož jsem 4. díl našla jen jako e-knihu, kdy bude k dostání i jako normální kniha?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel papírová kniha by vyšla, jen kdyby se stal zázrak a já vydělala prodejem e-knihy tak velké peníze, abych se mohla tvorbě papírové knihy věnovat na plný úvazek, zaplatit tiskárnu a navíc ještě sama knihu pak rozesílat. Proto je v českých poměrech e-kniha jediné řešení.

   Vymazat
  2. "O rok a půl později" Zázraky se dějí :)

   Vymazat
  3. :-) To je pravda. Zřejmě nás má ta kniha naučit věřit na zázraky. Pak se budou dít.

   Vymazat
 7. Dobrý den, paní Štulcová,
  měla bych jednu takovou malou prosbičku, doufám, že to není ode mě moc troufalé. Chtěla jsem Vás poprosit, jestli by se v kvintě Rafaelovy školy nemohlo objevit třeba trocha víc těch Marininých věšteckých karet od Aine. Já je vždycky měla hodně ráda a dokonce jsem si je taky nakreslila a vyrobila. Nebo jestli to není možné dát to pětky, nemohla by jste třeba dát sem na blog nějaké návrhy na takové další podobné věštecké karty? Já bych si je ráda taky vyrobila, abych jich měla trochu víc. Nechci se mýlit, ale myslím, že ve čtyřce se žádná věštecká karta neobjevila. Jinak předem moc děkuji :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slibuju, že v pětce na ně nezapomenu. :-)

   Vymazat
 8. Dobrý den, na čtvrtý díl jsme se já i moje dvě dcery velmi těšily. Dnes jsme jej dočetly jedním dechem a moc se nám líbil. Již se strašně těšíme na další pokračování.
  Ráda bych se zeptala, kdy asi plánujete vydat třebe zase elektronicky 5. díl? děkuji moc.
  Ještě si dovolím poradit čtenářům, kteří se také těšili na 4. díl a nemají možnost, jak jej přečíst. Zjistila jsem, že většina knihoven má ve své nabídce i půjčování čteček, takže je možné využít i tuto možnost. Při vrácení je třeba knihu ze čtečky zase smazat.

  OdpovědětVymazat
 9. Já 4.díl Rafaelky bohužel ještě nemám četla sem jen to co je na wattpadu ale i tak si myslím že ta kniha bude dokonalá a moc se těším až vyjde a koupím si ji.No a Marina a Arthos to už jen s tím kouskem 4.dílu mam jasno oni k sobě patří a už od 1.dílu sem si to přála mám Arthose neskutečně ráda a tahle "náhoda hvězd" se mi moc moc moc líbí

  OdpovědětVymazat